0:-) 0:-)
سلام
به انجمن تیم زدباز خوش آمدید!!
برای استفاده از تمامی امکانات انجمن لطفا عضو شوید!!
عضویت در انجمن فقط 30ثانیه وقت میبره!!
~~~~
Hi
WelCoMe To ZedBUzZ FoRuM !!
FoR DoWnLoaD aNd WriTe CoMMeNt To oUr ToPiCs Or PoSt PleaSe ReGisTeR iN FoRuM !!!

ThaNks 0:-) 0:-)


zedbuzz | زدباز | nimbuzz mobile tools | nimbuzz pc tools | nimbuzz tips and tricks
 
HomeFAQSearchUsergroupsRegisterLog in
Latest topics
» { Zed TeaM }
by Mansour0762 Fri Mar 28, 2014 7:35 am

» s2a,b0t@nimbuzz.com
by molana Tue Feb 25, 2014 2:38 pm

» New Hacked Nimbuzz Android and Java Users
by rajiv61896 Tue Feb 25, 2014 11:04 am

» ZEDBUZZ TEAM ADD LIST PRIVATE FLOOD BY UMAIR~SIPRA.@N.C
by sbdullah_02 Fri Feb 21, 2014 8:40 pm

» New home.jar wit stylish fonts for java and symbian
by alireza-hd Tue Feb 11, 2014 7:30 pm

» lion=server@n.c
by bloomlion Mon Feb 10, 2014 10:51 am

» lion=server@n.c
by bloomlion Mon Feb 10, 2014 10:49 am

» lion=server@n.c
by bloomlion Mon Feb 10, 2014 10:47 am

» Baz Kardane Vps Az Tarighe Goshi Hai Jar Ya HAmon Java
by ali62 Sun Feb 09, 2014 4:40 am

» WEB OnliNe kyboarde SymBoli (ⓐⓑⓒ ...) V1 by pejii!@n.c
by *taghvim* Thu Feb 06, 2014 6:31 pm

» آموزش هک وبلاگ بلاگفا سافت+فیلم
by hacker_amirhossen Thu Feb 06, 2014 1:03 pm

» free gift card(avordan room b page1)
by *taghvim* Wed Feb 05, 2014 12:41 pm

» badbuzz quiz in chatroom
by terminator Tue Feb 04, 2014 1:29 pm

» New danger.jar wit auto captcha stylish fonts for java and symbian
by Rajv33r Mon Feb 03, 2014 9:12 pm

» help plzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Need sries flood id maker
by عراقي Mon Feb 03, 2014 4:11 am

» hame chi for sell all join
by *taghvim* Fri Jan 31, 2014 12:41 pm

» auto joiner new1 team
by *taghvim* Fri Jan 31, 2014 12:34 pm

» badbuzz mobile server
by *taghvim* Fri Jan 31, 2014 12:31 pm

» online bots
by serious.liar Fri Jan 31, 2014 11:51 am

» forum asli zedbuzz az www.zedbuzz.ir be inja enteqal yaft
by *taghvim* Fri Jan 31, 2014 5:05 am

» AHT v1 DEMO/NEW EDITION FLOODER 2014
by serious.liar Thu Jan 30, 2014 2:31 pm

» bombus flooder new 2014 update!
by orginalove Wed Jan 29, 2014 10:40 am

» Mafia 24online
by serious.liar Wed Jan 29, 2014 9:56 am

» Eyde Qorban Mobarak :p
by serious.liar Wed Jan 29, 2014 9:52 am

» {NeW V2.0} S2A sender plus+ Ver 2.0 BY :alone_051@n.c
by iyid Tue Jan 28, 2014 6:20 am

» darkhast adlist sender java
by $hadowboy Sun Jan 26, 2014 5:11 am

» gFg New Server Bot Application
by $hadowboy Thu Jan 23, 2014 2:07 am

» bombus flooder 2014 add and room
by $hadowboy Wed Jan 22, 2014 4:37 pm

» Nimbuzz java anti h/a/c/k for X/M/L
by عدول Wed Jan 22, 2014 6:24 am

» xml jadid h.a.c.k java & android mikham
by church2 Thu Jan 16, 2014 4:43 pm

» dc Add list all cilent
by arina020 Tue Jan 07, 2014 2:13 pm

» دانلود کتاب اموزش همه چی درباره ی نیمباز(یک شبه ماهر شوید ورژن جدید)
by mamadms Mon Jan 06, 2014 2:49 pm

» xml h/a/c/k bombus java and android
by syiahnur Mon Jan 06, 2014 6:29 am

» freebuzz id unblocker & UnRemove + Back + ip changer
by lamu3rt3 Sun Jan 05, 2014 4:06 pm

» ساخت آيدى بدون نياز برنامه - peji web OnLIne ID maKEr
by pejii! Fri Jan 03, 2014 6:08 pm

» Aurora Bot With login key
by narnia_kalayi@n.c Sat Dec 21, 2013 2:19 pm

» ravesh sakhtan visa card free ba mojodi dolar baraye kharid gifts vase bala bordan room be page 1
by professor)(duffer@n.c Fri Dec 20, 2013 7:25 pm

» peji online web new logo maker(hamun tabdile matn b ax)
by Helldk Fri Dec 20, 2013 5:21 am

» ATN-BOT-V5
by atrin.opderm Sun Dec 15, 2013 6:58 am

» PersianBuzZ Back Or Unblock Id NimbuzZ by am!r.hach
by bags!k Fri Dec 13, 2013 12:42 am

» xml red id...
by bags!k Fri Dec 13, 2013 12:31 am

» Bombus Dc All User !
by bags!k Fri Dec 13, 2013 12:24 am

» bombus AdminAssistant By bfu@n.c
by bags!k Fri Dec 13, 2013 12:21 am

» ZedBuZz New Forum
by archangel Wed Dec 11, 2013 4:00 pm

» ferestadane bot to0 ro0m bedo0ne niaz be server
by archangel Wed Dec 11, 2013 3:38 pm

» Bot server online
by (a)bay Sun Nov 24, 2013 9:37 am

» bot serverrrrr online
by deldade09 Sat Nov 23, 2013 8:30 am

» Server online 24 by chatbuzz team
by sahadat Fri Nov 22, 2013 7:48 am

» Chatbuzz TeaM full id Cheker Version 10.0
by rasol Fri Nov 22, 2013 5:18 am

» fяєєβυzz яσσм υsєя ρv fŁσσd ςσdєd βY ers4n@ήC
by playhard Wed Nov 20, 2013 11:14 pm

Top posters
hal_tam_ti (720)
 
aidin* (494)
 
hemaqat (425)
 
terminator (414)
 
Mansour0762 (283)
 
Helldk (233)
 
Mehti (230)
 
*taghvim* (225)
 
lvlokhte (200)
 
gun*jak** (195)
 
Keywords
cracker source android symbol changer flood addlist java Zedbuzz Fuller list Anti mobile bombus auto nimbuzz server advertiser maker room sender flooder hack wechat full ایدی

Share | 
 

 hàçk weblog

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Helldk
Member


Posts : 233
Thanked : 7
Join date : 2013-06-05
age : 22
Location : AhwazZ

PostSubject: hàçk weblog   Wed Jul 24, 2013 6:50 am

هک کردن وبلاگ
برای این کار باید اول ایمیل شخصی که در آن وبلاگ می نویسد را بدست آورد کهبرای این کار وارد آن وبلاگ شوید و به دنبال پست الکترونیک می گردیم که در سمت چپ یا راست وبلاگ قرار دارد و بعد آن باید آن ایمیل یا همان آیدی را هک کرد و پسورد آن را بدست آوریم ) با استفاده از آموزش هایی که داده شده است ( را هک کنیم bamzi123.blogfa.com حالا ما فرض می کنیم که می خواهیم می شویم و در زیر قسمتی که باید کلمه عبور و شناسهکاربری را وارد کرد blogfa ابتدا وارد سایتیه گزینه دارد که نوشته شده : کلمه عبور خود را فراموش کرده ام و آنرا می زنیم و از ما شناسه کاربری و ایمیلمی خواهد که شناسه همیشه همان اسم وبلاگ می باشد و ایمیل هم همان ایمیلی که در وبلاگ گفته شده است را وارد می کنیم و پسورد دوباره به آن ایمیل فرستاده می شود و ما که آن ایمیل را ازقبل هک کرده ایم و پسورد آن را داریم و وارد ایمیل شده و پسورد وبلاگ که فرستاده شده را بر می داریم .
__________________
asab 
Back to top Go down
View user profile http://NimbuzZ69.TeaM-Talk.NeT
iraniran



Posts : 3
Thanked : 0
Join date : 2013-06-06

PostSubject: hàçk weblog   Fri Jul 26, 2013 4:25 am

khodt tanhaie in hame fkr kardi,akhe anishtayn email yahoo ro mage mishe h/a/c/k kard.age mitoni email hak k.o.n.i man y email midam hak k.o.n 30t begir.mge emailo hak konim bad forget bdim engar dampokhte
Back to top Go down
View user profile
 
hàçk weblog
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: NimBuzz Forum :: Nimbuzz Tips & Tricks-
Jump to: